niedziela, 28 kwietnia 2013

Gepardzica

Mieliśmy plany na niedzielne do południa, miała być wycieczka. Niestety, dzień okazał się szary, bury i deszczowy. Matylda zareagowała płaczem( to ostatnio jej zwyczaj). Żeby załagodzić sytuację- na szybko wymyślona zabawa- stąd też ten strój. Wzór panterki jest trudny, albo się go kocha albo nienawidzi. Ja kocham, w dodatkach, natomiast tu   postanowiłam  na total look :). W takim stroju Matylda  ćwiczyła skoki na trampolinie, jej pierwszym już urodzinowym prezencie. To poprawiło jej humor już na resztę dnia. później wszystko toczyło się leniwie, Matyldy drzemka wizyta rodzinna a wieczorem domowej roboty pizza i banoffee zjedzone w domowym  gronie- odkąd pracuję coraz bardziej doceniam takie dni, niestety szybko się kończą.                                    
                                                                            Matylda ma: ogon z szalika -sh
                                                                            płaszczyk-sh
                                                                            trampki-zara
czwartek, 25 kwietnia 2013

Zaczarowany Ogród

Sportowe buty- u mnie zawsze na nie. Trampki uwielbiam i od zawsze mam w szafie kilka par, natomiast do wszelkiego rodzaju adidaso-podobnych butów miałam awersję.  Przełomem były dla mnie snaykerys-teraz się bez nich nie obywam. Matylda w adidasach to dla mnie nie Matylda, ale przyznam sama, że w połączeniu z sukienką i pumpami( zaczyna mi się podobać). Patrząc na te zdjęcia, wydaje mi się że u nas to nigdy nie będzie sportowa elegancja tylko sportowa nonszalancja.
                                                          Matylda ma na sobie:
                                                          tunikę-sh
                                                          spodnie-zara
                                                          buty-nike
                                                          spinki-la lilou
                                                                                                       Mama ma na sobie:
                                               tunikę- tutaj
                                               legginsy-stradivarius
niedziela, 21 kwietnia 2013

Gugu Kids Design

W minioną sobotę w Katowicach odbył się Gugu Kids Design!  Byliśmy jako pierwsi od rana, bo terminy strasznie nas goniły.  Wróciliśmy zachwyceni, przedewszystkim  wydawnictwem "Ładne Halo"- z którego oprócz książki mamy plakat literkowy do pokoju małej. Oby więcej takich akcji na śląsku.


                                                               Matylda-
                                                               opaska-lindex
                                                               trampki, legginsy-zara
                                                               ramoneska-h&m

wtorek, 16 kwietnia 2013

FLASHEYOWO

Dzisiaj zdjęcia z ostatniej sesji  jaką zrobił flasheye. Matylda zrobiła nam popis. Najpierw była gwiazdą rocka, później wróżką.  Zresztą zobaczcie sami.

                                              DZIŚ NAWET MAMA SIĘ ZAŁAPAŁA

niedziela, 14 kwietnia 2013

Z wizytą u żubra

Dzisiejsze do południa spędziłyśmy w Pszczynie. Odwiedziłyśmy, żubrzą zagrodę, gdzie Matyla każdemu zwierzakowi  czytała baję Król Lew, i śpiewała piosenki. Łoś załapał się nawet na spektakl! Po spotkaniu z naturą, pojechaliśmy pokazać małej Pszczyński zamek i odpocząć chwilę w Wodnej wieży. Matylda prezentowała już swoją wersję wiosenną bez czapy, bez puchówki i kozaków. Była za to ramoneska i trampki a co! Pod ramoneską cudowna tunika w robali, ale ją pokażę innym razem.
             

niedziela, 7 kwietnia 2013

Kolejny voyage

Ostatnio coraz więcej na blogu naszego życia, Matylda zamiast ciuszków pokazuje co tam u niej słychać. Tym razem będzie tak samo! Niedzielna wycieczka za nami. Słońce świeciło, więc zabraliśmy hulajnogę i w drogę, do  Raciborza i Opawy . Na dziedzińcu zamku w Raciborzu-Matylda stwierdziła " nie jest on dobry dla księżniczek dla hulajnogach", więc pojechaliśmy dalej. W Opawie kolejny raz pogłaskaliśmy mrówkojada po trąbie, i wróciliśmy do domu. Oba miasta idealne na niedzielną wiosenną wycieczkę o tak!Matylda z Matką Polką
                             

wtorek, 2 kwietnia 2013

Już po

Święta minęły za szybko! Mi już ich brakuje, tego lenistwa i spokoju.  W tym roku szukanie prezentów odbyło się w domu.  Za to później było lepienie zająca ze śniegu. Lany poniedziałek Matylda spędziła przy drzwiach, nasłuchując przyjścia adoratorów-marzyła na tony wody na sobie-nie przeliczyła się.Z uśmiechem prezentowała że swoje mokre stroje, i raczyła nas prima aprilisowymi żartami. I tak to u nas było właśnie