wtorek, 29 października 2013

Kawa z mlekiem

Chorujemy, tzn. Matylda choruje siedzi słabiutka w domu i ledwo mówi. Mam nadzieję, że do czwartku wydobrzeje bo szykujemy jej Halloween. Na zdjęcia przy jej choróbsku nie mamy szans, więc pokarze wam  takie sprzed kilku dni. Matylda w bardzo jasnych kolorach. Takie zestawy kolorystyczne zdarzają mi się rzadko, czy w swojej czy w Matyldy garderobie. Preferuje jak już pewnie wszyscy zdążyli zauważyć czerń, czerń, czerwień i szary. Tym razem jasny zestaw, jak wam się Matylda podoba w takich kolorach?
               Matylda ma: spodnie i sweterek-f&f, buty-zara, spinka-robota cioci,miś-ma z 1000 lat
piątek, 25 października 2013

Rock Mats

Nie od dziś wiadomo, że uwielbiamy rockowe klimaty, dlatego gdy na Guga Kids Design zobaczyliśmy te koszulki HOTBALL CLOTHING musieliśmy Matyldzie coś zakupić. Na razie mamy jedną ale na pewno kolekcja się powiększy. Fajne teksy, dobra bawełna to lubię. 
                                                         Matylda ma bluzkę hotball, spodnie i uszy-h&m
poniedziałek, 21 października 2013

Krata+piach

Nad morzem byliśmy dosłownie kilka dni, a już bardzo mi go brakuje. Pobyt nad morzem działa na mnie kojąco:) Dziś jeszcze troszkę naszych plażowych zdjęć pokażę. Mamy z Matyldą spodnie klony. Miałam wam je pokazać w innym zestawieniu ale jeszcze nie wszystko stracone.
                         Mama: parkę-znacie doskonale, torba-risk, legginsy i buty-stradivarius
                                 Matylda ma: buty-h&m,czapa-allegro,kurtka-cocodrillo, legginsy-zara
                                 Tata: czapa i but-river island, bluza i spodnie-h&m piątek, 18 października 2013

IN HEL

Wróciliśmy z nad morza! Kilka dni,spędzonych  intensywnie. Zafundowaliśmy sobie wczasy w pigułce.Zobaczcie nasze zdjęcia z Helu.
Matylda ma: czapkę,butki i legginsy-h&m, płaszcz-sh a torebka od loopmania                       Musiałam wam pokazać! Medytująca foka

sobota, 12 października 2013

Boho Mats

Wczoraj obie miałyśmy miliard zajęć, dziś się pakujemy jutro jesteśmy na rodzinnej imprezie a w poniedziałek rano ruszamy. Ruszamy nad morze! Tata Matyldy ma kilka dni wolnych dlatego postanowiliśmy zaczerpnąć trochę jodu. Dziś trochę popsuły się nam humory- Matylda niewyraźna coś ją bierze, mamy nadzieje że nic poważnego. A zdjęcia naszej boho Mats robione wczoraj.
Matylda ma: futerko już znane, spódniczka i bluzka-Dress You Up a but z Auchana 

poniedziałek, 7 października 2013

Panna puszek

Większość dzieciaczków uwielbia psy, Matylda nie należy do wyjątków wiec z chęcią wczoraj zabrałam ją na wystawę psów. Wystawa  odbywała się "za naszym płotem". Tym razem Matylda podchodziła już do wystawy bardzo świadomie,  wypytywała o każdą rasę. Oczywiście największy entuzjazm wzbudzały w niej małe psiaki z kokardkami. Wystawę moja córka przemierzała w komplecie Puszek, ciepłym, mięciutkim i wygodnym. Miałam okazję zakupić go na sobotnim Swag Show Kato, gdzie wystawiał się Puszek i wiele innych świetnych polskich projektantów.
                      Matylda: kurtka-h&m, but-zara, dresik-puszek, komin-sh,gumka do włsoów-la lilu 

czwartek, 3 października 2013

Magiczny but

Zapuszczam Matyldzie grzywę, więc jej włosy na zdjęciach będą w jeszcze większym artystycznym nieładzie. Nie wiem już jak tą grzywkę podpinać. Matylda ma takie włosy, że albo ma je ulizane na gładko (co kompletnie nie pasuje do jej natury) albo jest małym czupiradełkiem. Ale wpis dziś nie o włosach tylko o sztylbletach. Są to pierwsze tego typu buty jakie Matylda ma i od razu je pokochała. Ja mam do nich słabość więc wiedziałam, że w końcu w szafie mojej córeczki się pojawią się w szafie mojej córeczki.Te pochodzą z h&m, niestety mają jeden minus nie są ocieplane więc będzie tylko opcja ich noszenia zimą z gruuubą skarpeta.Ja  po długich poszukiwaniach kupiłam dla siebie parę idealną sztylbletów, na pewno pojawi się na blogu. 
                             Matylda ma-kurtkę i butki-h&m, opaskę-reserved,spódnicę-Four'eMki