sobota, 30 listopada 2013

Zimowa garderoba

Kompletowanie zimowej garderoby Matyldy miały w tym roku przebiegać spokojnie. Z części zimowych okryć Matylda nie wyrosła z zeszłego roku. Mieliśmy dokupić tylko jedną kurtkę i tak miało się skończyć. Oczywiście kurtki są już dwie dodatkowe, nowych czapek i kominów/szalików też nigdy nie za wiele. Zakup płaszczyka został odłożony do styczniowych wyprzedaży ale w sh trafiła mi się ta oto perełka. Płaszczyk cudowny z jednej strony eleganci ale też trochę zawadiacko militarny, grafitowy. W sh miał jeszcze metkę. musiałam go kupić. A wam jak się podoba? 

Matylda ma: czapkę, apaszkę i butki-h&m,legginsy-zara i płaszczyk-shwtorek, 19 listopada 2013

Leśny spacer

To  miejsce dla mnie jest niezwykłe. Niby jest to  zwykły zbiornik wody w lesie, ale panuje tak spokój i cisza.  Plan na lato na tych pomostach spędzać każdą wolną chwilę leżąc i pijąc lemoniadę już nie możemy  ja i Matylda się doczekać) teraz pozostało nam wybierać się tam na spacery w poszukiwaniu bobrów, ślady ich już znaleźliśmy. Matyldy na leśne spacery w stroju sportowym. Przede wszystkim miało być wygodnie, ale żeby nie było zbyt banalnie. Czy zestaw spodnie dresowe i sztylblety wam odpowiada?
                 
   Matylda ma: szalik-sh,kurtkę i buty-h&m bluzę(cudowną i ciepłą bybee) i spodnie-zara
       


czwartek, 14 listopada 2013

Z panterką jej do twarzy

Już na pewno nie raz wspominałam, że lubię panterkowy print. Wiem dla wielu  jest to uosobienie kiczu, dla mnie w dodatkach, zwłaszcza u dzieci wygląda po prostu ciekawie. Matylda dziś właśnie taka troszkę panterkowa. Zdjęcia są pozwane tak, Matylda zaczęła bawić się i przybierać rózne pozy przed aparatem zobaczcie!
                          Matylda ma: opaskę i kamizelkę z sh, płaszcz i buty-zara a spodnie f&f
czwartek, 7 listopada 2013

Biega lisek koło drogi

Dawno nas tu nie było. Pogoda, czas nastrojowy i choroby jakoś nie ułatwiały nam robienia zdjęć. Teraz wszystko już w porządku i dziś między jednym a drugim deszczem zaliczyłyśmy aktywnie czas.. Matylda na przemian bawi się w berka i chowanego a ja staram się w tym całym jej ruchu zrobić jakieś zdjęcie. Wykorzystałam jeszcze jesienną aurę i znów pokazuję Matyldę w pięknych barwach jesiennych.
         
         


  Matylda ma: czapkę:h&m,komin-mamy,sweter-f&f,legginsy-zara,but-biedronka

sobota, 2 listopada 2013