piątek, 9 maja 2014

W pokoiku

Pomalowaliśmy mieszkanie.  Zrobiliśmy kolejne zakupy wyprawkowe, przed nami jeszcze kilka takich. Matyldy pokój troszkę się zmienił. Kolor-na delikatny róż. Meble się nie zmieniły- troszkę inaczej stoją. Dokupiliśmy kilka niezbędnych drobiazgów. Pewnie że chciałabym żeby jej pokój był minimalistyczny szaro biały. Góra z dziesięcioma zabawkami, ale w końcu to jej pokój. To Matylda ma czuć się tam dobrze, a że słynie z tego że pamięta każdą najmniejszą rzecz jaką ma w pokoju. Nie możemy wyprowadzić z niego nawet jednej rzeczy.  Ogromna ilość zabawek została. Trudno. Najważniejsze, że Matylda jest szczęśliwa i uwielbia swoje królestwo.
                                  Matylda ma: bluzkę i spódnicę-sh
                                                       baletki-little rose& brothers


                      Matylda uwielbia kwiaty w pokoju
8 komentarzy:

 1. Też uważam, że zadowolenie dziecka jest najważniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skad macie ten fajowy domek??

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie tam ma! Nie wiem, czy tak sprytnie zdjęcia zrobiłaś, ale nawet jeśli jest tam dużo zabawek, to zdecydowanie pokój nie wygląda na zagracony, także... sukces! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tylko część pokoju ale generalnie, wszystko ma swoje miejsce w pudłach/koszach żeby się nie wylewało po pokoju

   Usuń
 4. Na zdjęciach nie widać natłoku zbawek....cudny bladoróżowy kolor na ścianie:) U nas pewnie też nadejdzie moment gdy ten kolor zagości.
  Wzdycham ciągle do łożka Matyldy...chociaż tutaj widac kawałek ale mniej więcej pamiętam jak wygląda:)))) I zazdroszcze mini konika na biegunach i kołyski..cuda:))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łóżko i konik i łóżeczko dla lal- wszystko kupione pod wpływem impulsu( nie zaplanowane). Tylko nie wiem jakie łóżko dla drugiej panny:)

   Usuń
 5. Śliczny domek dla lalek i słodka Matylda <3

  OdpowiedzUsuń