sobota, 31 grudnia 2011

Sylwestrowo

                                        Matylda: bluzka-sh,kamizelka-mamy,opaska-mamy,legginsy-zara


                                        Prawdopodobnie moja kreacja sylwestrowa-sh, kamizelka-no name
                                      Lola-nie chciała zejść z fotela,torebka,naszyjnik-pchli targ, buty-sh

Matylda noc sylwestrową spędzi w łożeczku dlatego teraz ma sylwestrowe popołudnie. Atrakcją są pękające balony. My sylwestra spędzimy u znajomych ( jak Artur zdąży wrócić z pracy). Wszystkim życzę szczęśliwego nowego roku i udanego wieczoru sylwestrowego.

wtorek, 27 grudnia 2011

Kasztanek

                                             Ja: bluzka-Top shop, spódnica-river island

                                           Matylsa: sukienka-sh, rajstopki-tchibo, niestety jej sukienki ie widać

Po świętach nasz dom wzbogacił się w kolejną porcję zabawek. Pokój Matyldy jest za mały, więc część jej dobytku stoi w naszym salonie. Ukochaną zabawką od kilku dni jest konik na biegunach. Matylda z dziadkiem wymyślała dla niego imię. Były dwie opcje Bucefał- po koniu Aleksandra Wielkiego albo Kasztanka-po koniu Piłsudskiego ( oczywiście sugestie dziadka). Matylda zdecydowała, Kasztanek. My w brązowych kreacjach pozujemy z nim, a co!

poniedziałek, 26 grudnia 2011

Już po

                                          Ja: komin-no name, płaszcz-Zara,spodnie-Zara,buty-Deezee

                                          Ziewający wielbłąd

Już prawie po świętach. Święta mineły nam na spotkaniach rodzinnych i podziwianiu szopek. Oczywiście dla Matyldy największą atrakcją były żywe szopki. Każde zwierzątko podziwialiśmy z pół godziny, a dziś mała tak się zapędziła że kazała mi głaskać nie tylko koniki ale też aniołka i małych pastuszków.

niedziela, 25 grudnia 2011

Powigilijnie

                                      Matylda:opaska-H&M, sukienka-TKMAXX
                                               Ja: bluzka-sh, spódnica-H&M
Wigilię zorganizowaliśmy w naszym mieszkaniu. Matylda od rana czekała na przyjście gośći i wieczór wigilijny. Była bardzo podekscytowana całym wydarzeniem. Bardzo cieszyła się z prezentów, ale bardziej  z obecności babć, dziadków cioci i wujka. Jej druga w życiu wigilia bardzo udana.

sobota, 24 grudnia 2011

Wesołych


Ostatnie przygotowania, Matylda już przebiera nogami, bo niemoże się doczekać. Życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt. Matylda śpiewa mi za uchem kolędę "Anioł Pański w samolocie nie zgnie ..."

piątek, 23 grudnia 2011

Przygotowania
Matylda od rana biegała zaaferowana, bo jej babcia  ma dziś urodziny! Z tej okazji Matylsa dostała misia, nie bylejakiego, bo w sukience projektu Macieja Zienia. Teraz maluch zmęczony śpi, kapusta z grzybami gotuje się na jutrzejszą wigilię, przygotowania pełną parą

środa, 21 grudnia 2011

Bałwanki

                      Matyls i jej bałwan: kombinezon-smyk, czapka i rękawiczki-h&m

                           ciastka piekła Matylsa z mamą

Matylda przeszczęśliwa, bo spadł śnieg! Wybrała się na sanki z tatą  i śpiewała " pada śnieg dzwonią gonki sań"! Ulepiła pierwszego w swoim życiu bałwana! Wróciła do domu z różowymi policzkami,w mokrym kombinezonie, ale z uśmiechem od ucha do ucha.

poniedziałek, 19 grudnia 2011

Rock Queen

       

                      Niszczenie sprzętu jak na koncercie!
                    Matylda: sweter-F&F,legginsy-Zara, uszy-H&M

Dziś wołam do Matyldy chodź zmienic pampersa a ona na to: Nie! ide grać na pejkusji. Tak więc pokazuje jak nasza młoda "wymiata" na prezencie od Mikołaja. Tata dumny a mama czasem tęskni za ciszą :)

czwartek, 15 grudnia 2011

Mix Rybnik

W naszym mieście ukazuje się magazyn Mix Rybnik, w którym troszkę działam. Matyldzia w ostatnim numerze pozowała a ja stylizowałam.

niedziela, 11 grudnia 2011

Podróże małe i duże

                                 Matylda:czapka-sh,komin-od cioci, kurtka-h&m,spodnie-sh,buty-sh

Matylda ma już półtora roku i wydaje nam się, że przed świętami trzeba jej pokazać każdy możliwy jarmark i każdego Mikołaja, który akurat gdzieś się błąka. Non stop gdzieś z nią jeździmy, żeby mogła nasycić się tym przedświątecznym klimatem. Ale chyba już czas zwolnić. Dom udekorowany jest, prezenty są, kreacja dla Matyldy na wigilijny wieczór jest. Teraz będziemy czekać, no chyba, że w przyszły weekend znów znajdziemy jakiś wigilijny kiermasz do odwiedzenia!

poniedziałek, 5 grudnia 2011

POGOTOWIE MODOWE

Ja wraz z moja dobrą koleżanką założysmy biznes, więcej szczegółów na stronie www.mmzone.com.pl.
Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszych usług

piątek, 2 grudnia 2011

Rudolf

                                  Matylda świąteczna w zeszłym roku
                                               Rogi-Obi, sweterek-Kaphall,bluzka-sh,spodenki-sh,złote               

Matylda ma włosków jak na lekarstwo. Czasem chcemy żeby mała wyglądała jak dziewczynka i ubieramy jej opaski.  Ostatnio nawet je polubiła. Wygląda w nich niczym bohaterka Gossip girl .W tym roku nie kupowaliśmy jej mikołajowego przebrania bo w końcu już jest dużą dziewczynką, tylko roki reniferka. Świąteczny akcent jest, możemy w takim stroju wyczekiwać Mikołaja